KUR PASŪTĪT PLASTMASAS LOGUS?

Ja pavērojam ēku fasādes Latvijā, tad plastmasas logi būs tie, kas redzami dominē cilvēku izvēlē, kad runa par logu montāžu. Latvijas daba ir fantastiska ar to, ka joprojām ir sastopami visi 4 gadalaiki – cik aukstas ziemas, tik karstas vasaras. Vienmērīgu gaisa temperatūru telpā nodrošina ne tikai apkures sistēma, bet arī logu kvalitāte, jo tie vistiešākajā veidā nodrošina telpas ventilāciju. Normālu temperatūras amplitūdu starp iekštelpām un ārtelpu nodrošina pareiza logu montāža.

Uzzināt vairāk – https://ziemelulogi.lv/

KĀ UZLABOT TEMPERATŪRU DZĪVOKLĪ DAUDZSSTĀVU MĀJĀ?

Kādēļ Latvijā tik daudz tiek runāts par energoefektivitāti? Izskaidrojums ir pavisam vienkāršs. Latvijā daudzstāvu nami, galvenokārt, ir būvēti, aptuveni, pirms 40-50 gadiem un daudzi no tā laika nav piedzīvojuši nekāda veida remontdarbus. 40-50 gadu laikā ir mainījies daudz kas – sākot ar ēku un komunikāciju tehnisko stāvokli un beidzot ar pakalpojumu cenām. Dzīvošana šāda veida dzīvokļos kļūst nerentabla, ja izdevumu ir vairāk par ieguvumiem, respektīvi, ja dzīvoklī ziemā ir auksts, bet apkures cena nav tā mazākā, tad jāmeklē veidi, kā šo problēmu atrisināt. Visātrākais un efektīgākais veids kā to panākt, ir veco koka logu nomaiņa uz plastmasas logiem. Arī Eiropas fondu apgūšana Latvijā ir sekmējusi namu energoefektivitātes celšanos, jo tiek renovētas un siltinātas ēku fasādes un mainītas komunikācijas, uzstādīti PVC logi. Viennozīmīgi, tas ir liels atspaids ne tikai uz iedzīvotāju komfortu, bet arī ēkas mūžu.

CIK IZMAKSĀ JAUNI PVC LOGI?

Neatkarīgi to tā vai dzīvojat daudzdzīvokļu nama dzīvoklī vai privātmājā, noteikti tiks atrasti risinājumi jebkuram projektam. Visus nepieciešamos mērījumus veic cilvēki, kuri rūpēsies par logu montāžu. Logu montāža tiek piedāvāta kopā ar apdares darbiem, lai pēc darbu beigām nebūtu jāmeklē jauni meistari, kas montēs palodzes un veiks apdares darbus logu ailēm. Ir dažādi logu veidi, kas atšķiras pēc to tehniskās uzbūves ar dažādām niansēm, tādēļ, precīzas izmaksas būs iespējams noteikt tikai pēc visu detaļu noskaidrošanas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *