LIELISKI KOKMATERIĀLI PIRCĒJIEM LATVIJĀ UN EIROPĀ

Viens no vadošajiem uzņēmējdarbības veidiem Latvijā ir kokmateriālu apstrāde, pārstrāde un rūpniecība. Kokrūpniecības uzņēmumi visbiežāk iepērk apaļkokus, dēļ to plašajām izmantošanas iespējām. Tā ir vadošā eksporta prece Latvijā jau daudzus gadus un šo vērtību ciena ne tikai pie mums, Latvijā, bet arī ārvalstīs. Kokrūpniecības uzņēmumi iepērk apaļkokus visā Latvijā, papildus nodrošinot arī blakus pakalpojumus un, protams, visu nepieciešamo dokumentu kārtošanu darījuma veikšanai. Arī citi uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi tiek izpildīti ar tādu pašu, atbildīgu pieeju visos posmos.

KĀDAM NOLŪKAM TIEK LIETOTA PAPĪRMALKA?

Papīra ražošanai tiek izmantota celuloze, kas tiek iegūta no papīrmalkas. Papīrmalkai parasti piemīt nedaudz zemākas kvalitātes prasības, taču tas nenozīmē, ka tās pielietojums ir šaurāks vai mazāk nozīmīgs, jo to izmanto celulozes iegūšanai. Papīrmalkai izmanto skujkoku un lapu koku galotnes vai tās daļas, kas nav derīgas finierkluču vai zāģbaļķu ieguvei. Priedes, bērzi, apses un egles ir populārākie papīrmalkas ieguves koki. Papīrmalkas garums, visbiežāk, ir 3 metri un diametrs no 6-60 centimetriem. Kokrūpniecības uzņēmumi vislabāk spēs komentēt par papīrmalkas cenām(spied šeit – jumta latas). Mūsdienās vislielāko atbalstu gūst tie uzņēmēji, kuri rūpējas ne tikai paši par savu peļņu, bet arī par apkārtni un apkārtējiem, kas nozīmē atbildīgu rīcību visos pakalpojuma sniegšanas posmos.

KUR INTERESĒTIES PAR KOKMATERIĀLU PĀRDOŠANAS IESPĒJĀM?

Lai atvieglotu darbu ar klientiem visā Latvijā, uzņēmuma filiāles tiek veidotas katrā reģionā. Tas būtiski atvieglo gan pakalpojuma sniegšanu, gan saņemšanu visām iesaistītajām pusēm. Jebkuram uzņēmumam mūsdienās ir nepieciešams dažādot un pilnveidot savu pakalpojumu klāstu, tādēļ kokapstrādes uzņēmumi piedāvā plaša spektra pakalpojumus, kas saistīti ne tikai ar pirkšanu un pārdošanu, bet arī pat moduļu māju izstrādi, montāžu un uzstādīšanu. Modernas tehnoloģijas un inovatīva pieeja ir galvenā atslēga plašam klientu lokam ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā. Jebkurš uzņēmums, kurš tendēts uz ilgtermiņa kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu savā nozarē, saviem patstāvīgajiem un potenciālajiem klientiem, mūsdienīga pieeja sava biznesa virzīšanai tirgū ir nepieciešamība ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *