KURA CBD EĻĻA IR VISLABĀKĀ?

CBD eļļa ir vārdi, kurus pēdējo gadu laikā būs dzirdējuši daudzi. Ņemot vērā to, ka to iegūst no pasaulē diskutablākā auga – kaņepes, tā kaitīgums vai veselīgums liek lūzt gana daudz šķēpiem. CBD ir kanabidiols, kas visvairāk ir atrodams kaņepēs. Tas nav THC, kas ir iemesls kaņepi ierindot narkotisko vielu sarakstā. CBD eļļa nesatur psihotropo THC, tā ir tīra un droša lietošanai pat bērniem. Kādēļ šī eļļa ir tik vērtīga? Tā remdē sāpes, atslābina muskuļus, uzlabos miegu, nomāks bezmiegu kā arī uzlabos vispārējo fizisko un mentālo veselību, turklāt, pilnībā dabiskā veidā.

Katra cilvēka ķermenī atrodas endokanabinoīdu sistēmas (ECS), kas sadarbojas ar centrālo nervu sistēmu un nodrošina normālu nervu sistēmas darbību, kas savukārt ir pamatā normālai cilvēka funkcionēšanai ikdienā. Daudzi nemaz nezina, ka CBD ir iespējams atrast arī kakao, vai, piemēram, melnajos piparos. ECS sistēma cilvēka ķermenī ir no pašiem pirmsākumiem, kas nozīmē, ka tās izmantošana ir dabas radīta. Pie tam, CBD eļļu var lietot arī dzīvniekiem kā uztura bagātinātāju.

VAI EĻĻAS LIETO ARĪ KĀ MEDIKAMENTUS?

Eļļai ir dažādas koncentrācijas un tās var apskatīt te – (https://reitingi.lv/lv/news/komerczinas/143487-cbd-ella-3-ieguvumi-veselibai.html). Ņemot vērā katra cilvēka atšķirīgo reakciju uz CBD lietošanu, ieteicams sākt ar vājāku koncentrāciju. Visbiežāk ikdienas lietošanai pietiek ar 3 vai 5 procentu koncentrācijas eļļu izmantošanu kā ikdienas uztura bagātinātāju. Ļoti augstas koncentrācijas eļļas, piemēram, 60%, tiek lietotas CNS slimību ārstēšanā, taču šādā gadījumā nepieciešams konsultēties ar ārstu. Nedrīkst aizmirst arī par pilnvērtīga uztura lietošanu ikdienā, lai organisms spētu funkcionēt par visiem 100 procentiem. CBD eļļas tiek gatavotas no visa auga un tiek sauktas par pilna spektra eļļām, vai tikai kādas tās daļas. Tās nesatur THC, attiecīgi neizraisa apreibinošu efektu.

KĀDI PRODUKTI VĒL SATUR CBD?

CBD uzņemšana organismā var būt dažāda – tinktūras, kapsulas, tējas, saldumi un pārtika. CBD labās īpašības ir novērtējuši arī ādas kopšanas līdzekļu izgatavotāji un pievieno to saviem līdzekļiem kā vērtīgu sastāvdaļu. CBD saturošu produktu lietošana palīdz ķermenim atjaunot tā dabiskos procesus un justies harmonijā ar apkārtējo pasauli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *