PLASTIKĀTA LOGU NOMAIŅA ĒKAI

PVC logu montāža ir neapspriežama sastāvdaļa celtniecības un renovācijas darbos gan mājokļos, gan industriālās un biroja ēkās. Plastmasas logi jau vairākus desmitus gadu ir populārākais logu montāžas veids klientu vidū. Mūsdienās šos logus var atļauties daudz vairāk cilvēku kā pirms gadiem divdesmit, un tajā liela loma ir arī tehnoloģiskajiem risinājumiem un elastīgajiem iegādes nosacījumiem. Pakešu logi ir daudzfunkcionāli un iederas jebkādas ēkas fasādē. Šie logi nodrošina teicamu skaņas un termoizolāciju, kas ir vienas no mūsdienu top prasībām kvalitatīviem logiem. Tie neprasa lieku kopšanu kā tikai periodisku tīrīšanu. Lieka laika tērēšana logu aizlīmēšanai un siltināšanai ir pagājusi. Plastmasas logu paketes ir speciāli veidotas tā, lai nodrošinātu lielisku termoregulāciju telpā un temperatūru nebūtu ne par augstu, ne par zemu.

Uzzināt vairāk –https://m-lux.lv/pvc-logi/602-serijai/

VAI LOGUS VAR MAINĪT ZIEMĀ?

Par logu nomaiņu daudzi sāk domāt tikai tad, kad beidzas esošā apkures sezona, taču, varam iepriecināt, ka nav vajadzības tik ilgi gaidīt, jo logu montāža notiek vien pāris stundas un nebūs jāsalst pat tad, ja logus izlemjat nomainīt, piemēram, decembrī. Plastmasas logu divi no lielākajiem plusiem ir termoregulācija un lieliska ventilācijas sistēma, kas novērš mitruma rašanos un uzkrāšanos telpā. Logu montāža notiek ātri un to veic kvalificēti darbinieki. Visi logi tiek izgatavoti balstoties uz individuāliem mērījumiem katrai telpai, tādēļ satraukumam par to, ka kaut kas varētu nederēt, nav pamata.

MŪSDIENĪGI RISINĀJUMI LOGU MONTĀŽAI LATVIJĀ

Logu konstrukcijas, kas veidotas no plastmasas, atbilst visiem būvkonstrukciju ražošanai izvirzītajiem standartiem. Plastmasas logi ir ērti arī tajās reizēs, kad nepieciešama telpu ventilācija ziemas mēnešos, kad temperatūra ir zema un logu vērt vaļā īsti negribas. Lai novērstu kondensāta rašanos telpā un logu starpās un citās fasādes vietās, ir svarīgi logus pareizi iemontēt, jo nepareizi montēti logi var radīt lielas un ilgtermiņa problēmas ar telpas apsildi un mitruma līmeni tajā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *