Kalendāri – izveidojiet sev individuālu produktu

Drukāti sienas vai galda kalendāri, kurus varēsiet piekārt klāt pie sienas vai arī novietot uz galda, mūsdienu digitālajā laikā nemaz nav pazaudējuši to nepieciešamību – viņus joprojām var atrast gandrīz jebkurās mājās un darba vietās. To apgalvo tie, kuru tad darba process ir kalendāru druka, katru gadu piedāvājot klientiem patiesi lielu preču klāstu. Viennozīmīgi tas nozīmē, ka visi tie, kam tas būtu aktuāli, var atrast sev tīkamu individuālu produktu. Pie tam šobrīd īpaši populāri būtu personalizētie kalendāri, kur bieži vien jau tiek drukātas ģimenes fotogrāfijas vai varbūt jebkāda veida svarīgi dzīves notikumi.

Apskatīt piedāvājumu – https://kalendari.lv/kalendari/galda-kalendari/

Sienas kalendāri un vēl citi tipi

Personalizētie kalendāri biežāk tiek iedalīti pēc to izvietošanas. Vispirms visi tie kalendāri, neatkarīgi no tā, vai varbūt šis būs personalizēts kalendārs vai arī nē, tiek dalīti kabatas, galda kalendārs vai pat uz sienas novietojamais jeb tā sauktais sienas kalendārs. Turpretim noplēšamie sienas kalendāri tiek dalīti – viena bloka, jo tur būs parādīts tekošais mēnesis. Tad pastāv 2 daļu ar šo mēnesi un nākamo, un visbeidzot 3 bloku sienas kalendārs jeb ceturkšņa. Šis biežāk tiek pielietots uzņēmumos, jo ir ērti, kad redz iepriekšējo, šo mēnesi un nākamo. Ofisos parasti tiek sastopami 1 mēneša kalendāri, kaut gan uz tiem iespējams redzēt nākamo mēnesi mazā lodziņā. Tādu sienas vai galda kalendāru izgatavošana lielās firmās notiek vairumāpievienojot uz tā firmas logo. Mājas visbiežāk ir sienas kalendārs, lai labāk menedžētu savu laiku un atzīmēt notikumus.

Kalendāru izgatavošana – visi tie plusi un mīnusi

Galvenās plusi, ko tad mums dot kalendāru druka tomēr ir šādas:

  • Daudzpusība: personalizēti kalendāri ir vajadzīgi jebkur – ofisā, mājoklī, skolā, jebkur, kur visi pievērš īpašu uzmanību tam, kāds ir datums.;
  • Praktiskums: kalendāru lietošanas ērtums tad ir labi redzams, tie pat ir nepieciešami lietošanas komfortam, datumu kontrolei un plānošanai;
  • Efektīgums – ņemot vērā to, ka galda vai sienas kalendāri var būt nepieciešami visur un vēl tiem būs ilglaicīga lietošana, šajā gadījumā uz tiem izvietota uzņēmuma pieminēšanai būs sava veida reklāma;
  • Individuāla pieeja – bez šaubām personalizētie kalendāri ir ievērojami interesantāka dāvana nekā, piemēram, veikalos nopirktie.

Tajā pat brīdī var būt arī mīnusi:

  • Cena un kvalitāte. Kad kalendāru izgatavošana ir diezgan zema cena, tad galda vai sienas kalendāri var sabrukt pirms gada beigām;
  • Pieprasījums. Ja Jūsu uzņēmums ir viens no daudziem pasūtītajiem no tā paša partnera, šajā gadījumā davana var pazust konkurentu kaudzē;
  • Sezonāls raksturs: ir ierasti, ka galda un sienas kalendāru druka tiek pieprasīta uz Jauno gadu, vai nedaudz mēnesi pirms vai pēc tā.

Taču arī redzot visus iespējamos trūkumus, priekšrocības liek izprast – personalizēts kalendārs jau ir neaizvietojama lieta ikdienā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *